Starszaki poznają szkołę

6 marca grupa Pszczółek odwiedziła uczniów klasy IIIa Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Strzegomiu. Starszaki już niebawem zostaną uczniami i chciały poznać szkołę, do której wkrótce będą uczęszczać. Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach zaproponowanych przez starszych kolegów, po czym obejrzały prezentacje artystyczne uzdolnionych uczniów. Po wspólnie spędzonym czasie wychowawczyni Pani Iwona Wójtowicz oprowadziła Pszczółki po szkole. Dzieci poznały pomieszczenia szkoły: gabinet Pani Dyrektor, sekretariat, gabinet Pani pielęgniarki, sale informatyczną, szatnię, sale gimnastyczną, świetlicę szkolną oraz stołówkę. Dzieci miały również możliwość zasiąść w ławkach i sprawdzić jak to będzie zaraz po wakacjach.
Na koniec przedszkolaki pobawiły się jeszcze na szkolnym placu zabaw i pełne wrażeń powróciły do przedszkola.