Kolorowy Dzień Przedszkolaka w Zielonym Zakątku

Dzień Przedszkolaka to ogólnopolskie święto, mające na celu rozpowszechnianie edukacji przedszkolnej. W Zielonym Zakątku to rokrocznie kolorowe święto dzieci.

Na przedszkolaków tego dnia czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Tańcom, zabawom i śpiewom nie było końca. Każda grupa świętowała w swoim gronie wykonując kolorowe zadania.

Pszczółki bawiły się kolorami wykorzystując do zabaw chustę animacyjną i kolorowy tunel. Leśne Skrzaty eksperymentowały i wyczarowały wulkany za pomocą aplikacji quiver. Misie tańczyły i pokonywały kolorowy tor przeszkód. Promyczki malowały na foli, tworząc przepiękne obrazy. Biedronki zaś rozwiązywały zagadki i bawiły się w gry zręcznościowe.  Po obiedzie zabawy przeniosły się do ogrodu przedszkolnego, gdzie dzieci bawiły się przy dźwiękach ulubionych przedszkolnych piosenek puszczając kolorowe bańki mydlane.

Każdy przedszkolak w dniu swojego święta otrzymał prezent w postaci zabawki i mega chrupka.

Średnia ocena 3.8 / 5. Liczba głosów: 4