Dzień Chłopaka

  • A
  • A
  • A
  • A
  • A++
  • A+
  • A

30 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Chłopaka. Na wszystkich w tym dniu czekało wiele niespodzianek dostarczających mnóstwo dobrej zabawy, radości oraz sportowej rywalizacji.

Pszczółki obchodziły Dzień Chłopaka na sportowo. Chłopcy ćwiczyli celność strzelając gole i rzucając do celu, a dziewczynki wcieliły się w rolę kibicujących cheerleaderek. Za sportowe osiągnięcia dziewczynki wręczyły chłopcom odznaki „Super Chłopaka”.

W grupie Leśnych Skrzatów chłopcy przeszli dwa testy – „mlekołaki” i „orenżatkowe minki”. Czekały na nich również sportowe konkurencje oraz zabawa z balonami. Na koniec dziewczynki wykonały dla chłopców kolorowe krawaty.

W grupie Misiów chłopcy przechodzili przez różne konkurencje, za które na koniec otrzymali legitymacje Super Chłopaka. Na początku walczyli o tytuł króla kapek. Następnie jedząc plasterki cytryny udowadniali, który z nich jest najdzielniejszy. Przechodząc po wybiegu mogli poczuć się jak Misterzy, a wykonując pokaz taneczny oraz prosząc dziewczynki do tańca  rywalizowali o tytuł króla parkietu.

Promyczki świetnie się bawiąc uczestniczyły w wielu konkurencjach sportowych. Dalszą część świętowania wypełniły zabawy taneczne. Na koniec wzajemnie narysowane portrety kolegów i koleżanek stworzyły grupową galerię.

Biedronki świętowanie Dnia Chłopaka rozpoczęły tanecznie i sportowo grając w krykieta oraz rywalizując w wyścigu kelnerów i kelnerek. Następnie Przedszkolaki w parach dokładnie odwzorowały sylwety chłopców malując ich w rzeczywistych rozmiarach. Grupa rozegrała również grę edukacyjną „Znaki drogowe” utrwalając zasady ruchu drogowego.

Na koniec w każdej grupie nie zabrakło także słodkiego poczęstunku.

 

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić artykuł !

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 7

Jak dotąd brak ocen! Oceń ten artykuł jako pierwszy.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Back to top button