LAUREACI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Przedstawiamy laureatów konkursu fotograficznego                                                               pt. ” Rodzinne spacery po Gminie Strzegom”

I miejsce – Wiktoria Dobrowolska – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie

II miejsce – Szymon Filipczyk – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie

III miejsce – Róża Wydmuch – Baszak – Publiczne Przedszkole nr 3 „Zielony Zakątek” w Strzegomiu

WYRÓŻNIENIE:

Martyna Zięba – Publiczne Przedszkole nr 1 w Strzegomiu

Zuzanna Pawłowska – Publiczne Przedszkole nr 3 „Zielony Zakątek” w Strzegomiu

Wszystkich uczestników konkursu serdecznie zapraszamy                                                       na uroczystość rozdania nagród laureatom,                                                                             która odbędzie się w dniu 23.11.2023r. o godz. 15.00                                                                  w Publicznym Przedszkolu nr 3 „Zielony Zakątek” w Strzegomiu                                         przy ul. Parkowa 8.