Bal karnawałowy „W kranie lodu”

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci 8 lutego podczas balu karnawałowego „W krainie lodu”.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki,  motylki, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości dzieciom, co było głównym celem tego balu. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych zadaniach i konkursach prowadzonych przez „Misia Polarnego”. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę.