Piknik rodzinny MAMA, TATA I JA

  • A
  • A
  • A
  • A
  • A++
  • A+
  • A

25 maja w odbył się Piknik Rodzinny „Mama, Tata i Ja”. W ogrodzie przedszkolnym zebrali się wszyscy, aby wspólnie bawić się i świętować.

Przedszkolaki powitały swoich rodziców piosenką „Wesoła Rodzinka”, a następnie wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki.

Animatorzy zachęcali dzieci i rodziców do wspólnej zabawy przy muzyce, dostarczając im okazje do śmiechu i radości. Jak na piknik przystało była także możliwość, aby posilić się pysznymi smakołykami. Za przysłowiową złotówkę każdy mógł sobie kupić kiełbaskę z rusztu, chleb ze smalcem i ogórkiem oraz pyszne ciasta i napoje. Wielkim zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszyły się olbrzymie bańki mydlane, kolorowe balony oraz malowanie twarzy. Do współpracy w zorganizowaniu zabaw dla dzieci zaprosiliśmy organizacje harcerskie działające w naszym mieście ZHP i ZHR. Harcerze wzbudzili wielkie zainteresowanie wśród dzieci.

Piknik został powiązany z realizacją projektu ekologicznego: „Segregują bogaci i nam się opłaci”, który ma za zadanie przygotować naszą społeczność lokalną do nowego sposobu segregacji śmieci. W ramach projektu przedszkolaki wraz z rodzicami brały udział w zabawach i konkursach dotyczących prawidłowej segregacji i recyklingu.

Sponsorem nagród do konkursów był Bank Credit Agricole oddział w Strzegomiu oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świebodzicach.

Serdeczne podziękowania składamy rodzicom, którzy pomogli w zorganizowaniu pikniku.

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić artykuł !

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak ocen! Oceń ten artykuł jako pierwszy.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Back to top button