Pierwszy tydzień w nowej siedzibie „Zielonego Zakątka”

  • A
  • A
  • A
  • A
  • A++
  • A+
  • A

Pierwszy tydzień w nowej siedzibie „Zielonego Zakątka” minął dzieciom w atmosferze zaciekawienia i radości z możliwości spotkania ulubionych kolegów i koleżanek. Przedszkolaki przekroczyły próg placówki niepewnie, ale spragnione kontaktów z rówieśnikami szybko zapomniały o trudnych emocjach. Panie wychowawczynie witały stęsknione dzieci i prowadziły je do sal. Dzieci były ogromnie zaciekawione nowym miejscem i odebrały je bardzo pozytywnie. Przedszkolaki szybko weszły w interakcje z innymi dziećmi i ze spokojem oddały się swoim ulubionym aktywnościom w przedszkolu.

Tydzień rozpoczął się radośnie, bo Walentynowo. Przedszkolaki bawiąc się, tańcząc, wykonując walentynkowe prace plastyczne i upominki dla najbliższych wesoło spędziły pierwszy dzień. W następnych dniach  dzieci oglądały wszystkie sale, zwiedziły najbliższy teren wokół szkoły, zapoznały się z nowymi zasadami codziennego funkcjonowania na terenie placówki.

W czwartek obchodziliśmy również Dzień Kota rozpoczynając tym samym akcję charytatywną „Od pełnego brzuszka do serduszka” na rzecz schroniskach dla bezdomnych zwierząt. Dzieci zapoznały się ze sposobami pielęgnacji kotów, uczyły się w jaki sposób opiekować się tymi zwierzętami, rozwiązywały zagadki oraz wykonywały tematyczne prace plastyczne.

Przedszkolaki bardzo miło przyjęły nową rzeczywistość i szybko zaadoptowały się do nowych warunków funkcjonowania.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za przygotowanie dzieci do nowej rzeczywistości oraz za stosowanie się do ustalonych procedur.

 

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić artykuł !

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Jak dotąd brak ocen! Oceń ten artykuł jako pierwszy.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Back to top button