DZIEŃ CHŁOPAKA

30 września w Zielonym Zakątku obchodziliśmy Dzień Chłopaka.

  • A
  • A
  • A
  • A
  • A++
  • A+
  • A

W tym dniu dziewczynki składały chłopcom życzenia, wręczały upominki, własnoręcznie namalowane laurki, a także wraz z wychowawczyniami zorganizowały szczególne atrakcje. W każdej grupie przedszkolaki świętowały w wyjątkowy sposób.

„Biedronki” w Dniu Chłopaka świętowały urodzinki Fabianka i Martynki, bawiły się w rytmie poznanych piosenek oraz zabaw integracyjnych.

W grupie „Pszczółek” odbył się test na strażaka polegający na pokonaniu toru przeszkód z noszami, przejściu krótkiego dystansu w butach strażackich, ćwiczeniu sprytu i zwinności w rozwijaniu węża strażackiego oraz „pantomima zawodów”.

„Herbatka u Skrzatka” to temat przewodni Dnia Chłopaka w Leśnych Skrzatach. Dzieci prezentowały scenki rodzajowe w fotobudce. Brały udział w improwizacjach muzyczno-ruchowych do muzyki z repertuaru dziecięcego oraz każde dziecko stworzyło swojego wyjątkowego slime, wykazując się dużą kreatywnością.

Promyczki wybierały „Misterów”- kierownicy, piłki nożnej, celności, liczenia, skoczności. Chłopcy pili z uśmiechem na buzi sok z cytryny, bawili się podczas zabawy tanecznych.

 W grupie „Misiów” chłopcy przechodzili kolejne próby, których zaliczenie było niezbędne do wstąpienia do „Klubu Super Chłopaków” w kategoriach: wytrzymałości, uprzejmości, znajomości marek samochodowych, szybkiego liczenia, tańca. Stanęli również przed wyzwaniem „wielkiej próby uśmiechu”– wypiciu kwaśnej mikstury, pod postacią soku z cytryny. Chłopcy zostali też przygotowani przez dziewczynki, golenie brody z bitej śmietany. Dodatkowo każdy z chłopców miał okazję zrobić sobie super fotografię w fotobudce.

We wszystkich grupach był to dzień pełen atrakcji i dobrej zabawy, który z pewnością zapadnie im w pamięci na długo.

 

 

 

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić artykuł !

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak ocen! Oceń ten artykuł jako pierwszy.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Back to top button